Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum Guildy Kingdom of Horde
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Mate zkušenosti s Raidy?

Goto down 
+3
Kastel
ViktoraP@seznam.cz
Trallelite - GM
7 posters
AutorZpráva
Trallelite - GM
Admin
Trallelite - GM


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 05. 11. 08
Age : 43
Location : Ostrava-Poruba

Mate zkušenosti s Raidy? Empty
PříspěvekPředmět: Mate zkušenosti s Raidy?   Mate zkušenosti s Raidy? Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 8:37 am

Ja jo už jsem jich par byl,ale u Aliance. A co vy mate zkušenosti s Raidy?
Návrat nahoru Goto down
https://kofh.forumczech.com/
ViktoraP@seznam.cz




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 05. 11. 08
Age : 37
Location : Praha

Mate zkušenosti s Raidy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mate zkušenosti s Raidy?   Mate zkušenosti s Raidy? Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 10:15 am

Já jsem ve wowu uplný nováček takže mám minimální zkušenosti ale mám nějaké kamarády na serveru kteří hrají už dlouho a oni mi docela pomáhají tak se snad vše rychle naučím.
Návrat nahoru Goto down
Kastel




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 05. 11. 08
Age : 40
Location : Most

Mate zkušenosti s Raidy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mate zkušenosti s Raidy?   Mate zkušenosti s Raidy? Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 1:58 am

Ja prisel z free kde se chodil ZA a Kara, ale prece jen na free to funguje trochu jinak
Návrat nahoru Goto down
Craz




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 11. 08

Mate zkušenosti s Raidy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mate zkušenosti s Raidy?   Mate zkušenosti s Raidy? Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 1:12 am

Zkušenosti nemám takřka žádně :-( Hrál jsem před rokem chvilku na offic. serveru za mága. Toho jsem měl lvl 42 a už mě to přestalo za něj bavit hrát, tak jsem přestal hrát úplně. Až teď po roce jsem se rozhodl že si zase za hraji. :-)
Návrat nahoru Goto down
NetMister

NetMister


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 11. 08
Age : 32
Location : OSTRAVA!!!

Mate zkušenosti s Raidy? Empty
PříspěvekPředmět: GL   Mate zkušenosti s Raidy? Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 3:11 pm

ja mam zkusenost s GL Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kmotricka




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 12. 11. 08
Location : Ostrava (skoro)

Mate zkušenosti s Raidy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mate zkušenosti s Raidy?   Mate zkušenosti s Raidy? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 1:14 am

ja jsem hral od zacatku wowka na free, ale nikam jsem tam nechodil protoze me to tolik nebavilo Neutral
na offiku je to mnohem mnohem lepsi a zabavnejsi Smile tak se (zatim jen) s dungy postupne seznamuju Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Trallelite - GM
Admin
Trallelite - GM


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 05. 11. 08
Age : 43
Location : Ostrava-Poruba

Mate zkušenosti s Raidy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mate zkušenosti s Raidy?   Mate zkušenosti s Raidy? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 9:16 am

Vseci jsem piste,vase skusenosti,at vime kdyz pujdem naky ten Raid spolu.
Návrat nahoru Goto down
https://kofh.forumczech.com/
NetMister

NetMister


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 11. 08
Age : 32
Location : OSTRAVA!!!

Mate zkušenosti s Raidy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mate zkušenosti s Raidy?   Mate zkušenosti s Raidy? Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 10:28 am

tak na GL muzu dat nakoou taktiku, je to T4 raid (25men) tak nvm jestli by se vam po wotlk chtelo uz jit Sad
Návrat nahoru Goto down
kmotricka




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 12. 11. 08
Location : Ostrava (skoro)

Mate zkušenosti s Raidy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mate zkušenosti s Raidy?   Mate zkušenosti s Raidy? Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 1:48 pm

NetMister napsal:
tak na GL muzu dat nakoou taktiku, je to T4 raid (25men) tak nvm jestli by se vam po wotlk chtelo uz jit Sad
tak kdyz uz ne kvuli equipu, tak aspon pro zabavu a achievement What a Face
Návrat nahoru Goto down
Sharper

Sharper


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 15. 11. 08
Age : 39
Location : Liberec

Mate zkušenosti s Raidy? Empty
PříspěvekPředmět: Raidy   Mate zkušenosti s Raidy? Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 2:44 pm

No nějaký ten pátek už wow hraji a párkrát jsem byl v ZG, AQ a takové ty oldscool raidy Smile Taky jsem chvíli farmil Karazan, no záleží to fakt jen na lidech, zda - li se budou ochotni dohodnout a začít nějaké ty raidíky chodit. Určitě by to nebylo od věci Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mate zkušenosti s Raidy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mate zkušenosti s Raidy?   Mate zkušenosti s Raidy? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mate zkušenosti s Raidy?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Dungeony,Raidy-
Přejdi na: