Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum Guildy Kingdom of Horde
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nový datadisk

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 05. 11. 08

Nový datadisk Empty
PříspěvekPředmět: Nový datadisk   Nový datadisk Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 4:50 am

Přátelé již pouze 6 dní nás dělí od vydání tolik očekávaneho datadisku WoLTK. Předpokladám že spousta z vás má maina a netrpělivě očekává jeho spuštění ,které proběhne ze čtvrtku na pátek o půlnoci. Zajímá mě jak se na nový datadisk těšíte, jak jste na něj připravení ,zkratka všechno okolo něj.
Návrat nahoru Goto down
https://kofh.forumczech.com
Fearoman
Admin
Fearoman


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 11. 08
Age : 36
Location : Ostrava

Nový datadisk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový datadisk   Nový datadisk Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 5:45 am

No taky se těším na novej datač ( jen potřebuju sehnat lovky na to Very Happy ) a hlavně to bude nějaká změna konečně, myslím si,že to world of warcraft už potřeboval...jen jsem zvědav kdo bude zase zvýhodněn talenty oproti jiným classám. Smile Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Trallelite - GM
Admin
Trallelite - GM


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 05. 11. 08
Age : 43
Location : Ostrava-Poruba

Nový datadisk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový datadisk   Nový datadisk Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 5:37 am

Tak bude to lepsi zase moznost myt vetsi level,jen to expip bude opet nuda.Ale budou nove dungy,raidy,veci,proste zase neco noveho.
Návrat nahoru Goto down
https://kofh.forumczech.com/
jerss




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 09. 11. 08
Location : Vsade kde je Pc , Internet a WoW

Nový datadisk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový datadisk   Nový datadisk Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 3:01 pm

no ja som si to obejdnal no predobjednal uz okolo 30.10 a piatok 7.11 mi pisali s predajne ze uz maju wotlk na sklade a ze uz to poslali mali aj fotky so skladu. Uz sa tesim Very Happy

a este nieco ako som pozeral nevem ci si to nekdo vsimol ale u hrib vendora Very Happy boli hribi na lvl. 75 a dolnali 15.000 HP pekne ze ked teraz je jedlo na 65 a doplni 7.000 HP

a este jedna otazocka ako to bude presne s tym clasom Dead Knight ono to bude tak ze spravim q od cca. 47 a ked ho dokoncim tak ma to zmeni na DK (tak to hovoria vsetci) alebo to bude tak ze spravim novy char. DK a idem od 1. lvl. Question

pls pls pokial niekdo pozna nejaku stranku kde je fakt dobra ale fakt super dobra recenzia na wotlk nech ju sem da sice wotlk je tu uz zachvilu chcem si otom precitat recenziu jednu som uz cital ale nic moc len som sa dozvedel ze enginering profesia bude moc vyrobit chopper motorku pre 1-2 hracov sa mozu vozit a leather working moze vyrobit lietajuci koberec pre asi az 8 ludi + obliehajuce stroje ktore budu sluzit na nicenie tych nicitelnych budov
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 05. 11. 08

Nový datadisk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový datadisk   Nový datadisk Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 9:47 am

Tak dneska sem vstoupil do Northrendu a moje první dojmy byly dost zmatené Laughing .Vůbec sem nevěděl kam mám jít ale stačilo mi dvacet minut(+ aktualizovanej mobmap Laughing ) a bylo to v poho.Jinak instalace trvala hodinu a intro bylo perfektní.Jen mě trochu štvalo že na jednoho moba sme letěli čtyři Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://kofh.forumczech.com
jerss




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 09. 11. 08
Location : Vsade kde je Pc , Internet a WoW

Nový datadisk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový datadisk   Nový datadisk Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 10:19 am

vcera kde mi konecne dosiel wotlk , som si ho predobiednal postou , som si to aktivoval a no mam sice este len lvl. 46 ale uz som to nevydrzal a isiel som do northrendu len tak ceknut isiel som do howling fjord ci jak sa to presne pise no prvy dojem nebol moc dobry lebo to bolo na styl undead prasiva krajinka nevem moc sa mi to nelubi mne sa viac lubi nieco na styl hellfire a jej oblohy take farebne vesele zive farby ale to je jedno no poobzeral som sa tam a isiel som spat. Od kamosa som sa dozvedel ze na 71 lvl. treba 1 500 000 exp (2x exp ja na lvl. 75 ) a je to pravda ze za jeden q dostanete 20 000 exp Very Happy a este nieco ktora startovna lokacia v northrende je lepsia na start Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový datadisk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový datadisk   Nový datadisk Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový datadisk
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Pokec o všem možnem KOLEM WoW-
Přejdi na: