Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum Guildy Kingdom of Horde
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 ako najlepsie expit

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
jerss




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 09. 11. 08
Location : Vsade kde je Pc , Internet a WoW

ako najlepsie expit Empty
PříspěvekPředmět: ako najlepsie expit   ako najlepsie expit Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 5:21 am

Chcel by som sa spytat ci je moja predstava o expeni dobra mam zatial lvl. 37 no zachvilu 38 afro

toto presne nevem 38 v STV dam to tam aspon do 42-43 a pojdem do TANARISU dam tam vsetko co pojde potom U'GORO CRATER , WINTERSPRING . SILITHUS , OTLAND , NORTHREAND pirat
Návrat nahoru Goto down
jerss




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 09. 11. 08
Location : Vsade kde je Pc , Internet a WoW

ako najlepsie expit Empty
PříspěvekPředmět: Re: ako najlepsie expit   ako najlepsie expit Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 9:48 am

mam uz 47 dneska dam 48 a potom mam ist kam expit

da sa to takto ma s tym niekdo nejaku skusenost ze od 48 ist do ungoro a fellwod a ked tieto 2 lokacie dokoncim tak mi to hodi tak 54-55 lvl. potom ist do winterspring a dat tam 57-58 a popripade silithus 58 a Outland a od 68 northrend a potom 80 Cool
Návrat nahoru Goto down
kmotricka




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 12. 11. 08
Location : Ostrava (skoro)

ako najlepsie expit Empty
PříspěvekPředmět: Re: ako najlepsie expit   ako najlepsie expit Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 7:32 am

Ja jsem na 48lvl dodelaval q v tanaris, pak jsem si skocil udelat q do feralas, pak ungoro, od tama jsem vysel tak 55lvl, pak fellwood a trochu winterspring ale spise jsem pak behal po svete z jednoho konce na druhy protoze jsem mel same takove cestovni q..
jinak si muzes vybrat jesli jit weinterspring nebo Eastern/western plaguelands.
a pak jo, 58, 59, do outlandu, a minimalne 68 northrend Smile

a kdyz budes chodit dost dungy na svuj lvl tak taky naexpis hodne rychle, rychleji jako z q Smile


Naposledy upravil kmotricka dne Sun Nov 16, 2008 1:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
jerss




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 09. 11. 08
Location : Vsade kde je Pc , Internet a WoW

ako najlepsie expit Empty
PříspěvekPředmět: Re: ako najlepsie expit   ako najlepsie expit Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 9:47 am

mne to expenie moc nevislo bo feralasu som robil na low leveli okolo 42 a skoncil som tanaris na 47,5 isiel som do The Hinterlands a dal som tam 49 ale bol som tam aj predtym no proste som vsetko pobehal a vyslo mi to tak ze som isiel do ungoro od 49 a dal som tam 50 a teraz cakam vo fronte na login Very Happy dokoncim vsetko co pojde v ungoro a pojdem do felwood potom winterspring a popripade aj silithus a od 58 OUTLAND a od 68 NORTHREND
Návrat nahoru Goto down
jerss




Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 09. 11. 08
Location : Vsade kde je Pc , Internet a WoW

ako najlepsie expit Empty
PříspěvekPředmět: Re: ako najlepsie expit   ako najlepsie expit Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 10:16 am

asi mi to strasne blbo vyslo dokoncil som felwood na lvli 53 a teraz idem do winterspringu kolko tam dam ( vo winterspringu ) ked tam pojdem na lvl. 53 0% kdo s tym ma aku skusenost
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ako najlepsie expit Empty
PříspěvekPředmět: Re: ako najlepsie expit   ako najlepsie expit Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ako najlepsie expit
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ako najlepsie expit ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Pokec o všem možnem KOLEM WoW-
Přejdi na: