Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum Guildy Kingdom of Horde
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kdo by šel?

Goto down 
+5
Sharper
Trallelite - GM
kmotricka
Admin
Craz
9 posters
AutorZpráva
Craz




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 11. 08

Kdo by šel? Empty
PříspěvekPředmět: Kdo by šel?   Kdo by šel? Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 6:02 am

Kdo by šel tyto dungeony: Blackrock Depths, Blackrock Spire, Molten Core, Scholamance, Stratholme. Kdy by jsme to šli to by jsme se tady domluvily. A v jakém pořadí by se šli je celkem jedno. V těchto dungeonech mám q a chci je už splnit.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 05. 11. 08

Kdo by šel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo by šel?   Kdo by šel? Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 9:44 am

Ono by možná bylo lepší tohle zadat do kalendáře.
Návrat nahoru Goto down
https://kofh.forumczech.com
kmotricka




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 12. 11. 08
Location : Ostrava (skoro)

Kdo by šel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo by šel?   Kdo by šel? Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 12:19 pm

Kdyz budeme pouzivat blizz kalendar, coz je asi snazsi, tak byjsme meli urcit nebo se nejak dohodnout aby nekteri lide se starali o eventy v kalendari. celoguildovni eventy tam muzou vytvaret jen officeri (pokud jsem to spravne pochopil z ofic stranek), bak by se stacilo domluvit s par lidma a dalo by se do do kalendare, kazdy z guildy by se na to podival a pak by se prihlasil k cloveku ktery bude mit tu akci nastarost...
a kdyz se takove akce budou planovat treba tyden dopredu tak by nemel byt vubec problem s lidma (to ale spise vetsi akce).

nejake namitky? navrhy?
Návrat nahoru Goto down
Trallelite - GM
Admin
Trallelite - GM


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 05. 11. 08
Age : 43
Location : Ostrava-Poruba

Kdo by šel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo by šel?   Kdo by šel? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 9:11 am

Ty dungy klidne muzem zajit,ja chodim dung kazdy den,ale BRD uz nejdu.
Návrat nahoru Goto down
https://kofh.forumczech.com/
Sharper

Sharper


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 15. 11. 08
Age : 39
Location : Liberec

Kdo by šel? Empty
PříspěvekPředmět: BRD   Kdo by šel? Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 2:47 pm

Very Happy Very Happy Jen takový můj trapný názor, ale myslím si, že BRD dělal fakt nějakej zakomplexovanej a hodně zkouřenej Blizzarďak Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Erienn




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 22. 11. 08

Kdo by šel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo by šel?   Kdo by šel? Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 12:52 pm

Zašel bych kterejkoliv ztěch dungu hlavně třeba MC Smile taky bych si tam splnil q Wink
Návrat nahoru Goto down
NetMister

NetMister


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 11. 08
Age : 32
Location : OSTRAVA!!!

Kdo by šel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo by šel?   Kdo by šel? Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 2:48 pm

jako BRD je podle mě jeden z nejlepších dungu. pada tam skvely set a dung je dost propracovany, dlouhy a tezky
Návrat nahoru Goto down
whr




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 06. 11. 08
Age : 38

Kdo by šel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo by šel?   Kdo by šel? Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 6:31 am

Mozna pisu totalni blbost, za to se taky Vsem do budoucna omlouvam, co maji delat vyssi lvl? Jako klidne zajdu na jakejkoliv dungeon nebo raid, ale ted mi to proste nepridava exp ani nepadaji itemy, mnohokrat jsem sel i jen tak, ale po chvilce to cloveka prestane bavit, mozna to je jen muj nazor. Koukam se casto na deni v guilde a spozoroval jsem jednu skutecnost, ze mame dost lidi, co maji stejnej nebo vyssi lvl, ale moc se nezucastnuji guid aktivit, nebo aspon ne se mnou. Hrajeme preci tu hru pro zabavu, zatim teda!!! Mel bych navrh, proc neslozit aspon prvni 5tici hracu, co budou chodit furt. Proste a jednoduse si vytvorme elitu hracu, co budou budovat jmeno guilde, jestli to je moc vznesene prani, tak se za to take omlouvam. Kdyz bude prat stesticko, tak budou padat i vzacne itemy, tim se take bude podporovat i chut hracu. Navic si myslim, ze je treba zacit evidovat body, ted jsem momentalne zapomel, jak se tomu odborne rika, a podle tech bodu si budem prerozdelovat vzacne itemy. Dekuji za pochopeni!Plz napiste sem svuj nazor! Idea Idea Idea
Návrat nahoru Goto down
NetMister

NetMister


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 11. 08
Age : 32
Location : OSTRAVA!!!

Kdo by šel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo by šel?   Kdo by šel? Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 6:48 am

jak budu mit 80, tak se k te 5tici rad pridam Smile takze sme pro!!! afro
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 05. 11. 08

Kdo by šel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo by šel?   Kdo by šel? Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 3:18 pm

Řekl bych že těmi body máš namysli DKP. To s tou pěticí je dobrý nápad ale pro těch 5 lidi se musí stát čas určený k dungu svatý, myslíš že dokažet udržet 5 lidi na stejne datum čas atd.?
Návrat nahoru Goto down
https://kofh.forumczech.com
Fearoman
Admin
Fearoman


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 11. 08
Age : 36
Location : Ostrava

Kdo by šel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo by šel?   Kdo by šel? Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 12:32 am

Na DKP je ještě čas jelikož to budeme řešit časem jak bude mít většina lidí v guildě 80lvl a začnou se chodit raidy pro 25man. Jinak s tím nápadem složit tu 5ti členou grupu je dobrý, nebylo by to špatné ale vem si to tak, že teď jak je nový datač, tak všichni expí a lvl se pořád mění. Chce se to ustalit na tom 80lvl a pak klidně...
Návrat nahoru Goto down
whr




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 06. 11. 08
Age : 38

Kdo by šel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo by šel?   Kdo by šel? Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 3:53 am

Presne, dekuji DKP, nechtel jsem to hledat. Mno s tim expenim mate pravdu, kazdy se snazi jet na sve triko, to delam taky, ale tak pocitam ze 80 uz bude tento tyden, navic chapu ze kazdy bud chodi do skoly nebo pracuje, tak stejnak si myslim, ze uz jsem si tak tu 5tici vyhlidl, aspon podle casu. Mno uvidime na 80. Treba tam vubec nebudu ani ja.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kdo by šel? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo by šel?   Kdo by šel? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kdo by šel?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Dungeony,Raidy-
Přejdi na: