Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum Guildy Kingdom of Horde
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 GUILD SRAZ

Goto down 
+4
Mors
Admin
Trallelite - GM
NetMister
8 posters
AutorZpráva
NetMister

NetMister


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 11. 08
Age : 32
Location : OSTRAVA!!!

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 10:34 am

vzhledem k tomu ze muj byvaly server i guilda meli nedavno sraz (a ja samozrejmne nebyl ani na jednom Sad ) me napadlo jestli bychom nemohli taky usporadat naky ten srazek at se lip pozname Smile
Návrat nahoru Goto down
Trallelite - GM
Admin
Trallelite - GM


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 05. 11. 08
Age : 43
Location : Ostrava-Poruba

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:31 am

Jo muzem udelat Sobotu,skusime to zase znova,je tu problem kdyz sras je tak lidi jdou dung,nebo nato kaslou.Je to tezke domluvit.Ted Sobotu dame sras,odpoledne a uvidime,kdo pride.
Návrat nahoru Goto down
https://kofh.forumczech.com/
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 05. 11. 08

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 1:35 pm

Trallelite - GM napsal:
Jo muzem udelat Sobotu,skusime to zase znova,je tu problem kdyz sras je tak lidi jdou dung,nebo nato kaslou.Je to tezke domluvit.Ted Sobotu dame sras,odpoledne a uvidime,kdo pride.
Mám pocit že kolega myslel sraz živý a nikoliv herní lol!
Návrat nahoru Goto down
https://kofh.forumczech.com
Mors

Mors


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 14. 11. 08
Age : 33
Location : České Budějovice

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 1:43 pm

Jo sraz by nebyl od věci...ale kde ?
Návrat nahoru Goto down
Sharper

Sharper


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 15. 11. 08
Age : 39
Location : Liberec

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Sraz   GUILD SRAZ Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 2:37 pm

Určitě jsem pro srazík a já osobně bych navrhoval nějaký ten střed, tak co třeba Praha? Prostě kdo by chtěl by dorazil a něco bychom mohli podniknout Smile
Návrat nahoru Goto down
Mors

Mors


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 14. 11. 08
Age : 33
Location : České Budějovice

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 2:41 pm

Taky bych byl raději pro Prahu než třeba Pro Ostravu ikdyž je tam nejspíš většina...no záleží na GuM cheers
Návrat nahoru Goto down
Trallelite - GM
Admin
Trallelite - GM


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 05. 11. 08
Age : 43
Location : Ostrava-Poruba

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 3:22 pm

Bando muzem se domluvit a zajit na pivko,to jo proc ne,ale zalezi na vetsine,ume neni problem Praha a Ostrava,aspon pokecame a vypijem.
Návrat nahoru Goto down
https://kofh.forumczech.com/
whr




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 06. 11. 08
Age : 38

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 6:10 pm

U me taky neni problem, jsem z Prahy a Ostrava by taky sla, rad poznavam nove lidi! cheers
Návrat nahoru Goto down
NetMister

NetMister


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 11. 08
Age : 32
Location : OSTRAVA!!!

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 2:33 am

chtelo by to domluvit tak par tydnu dopredu a neco mimno Ostravu by byl onejlepsi at sem co nejdal od rodicu Very Happy ja bych byl pro tu Prahu popr i pro Brno. proste to co je vsem dostupne vlakem

EDIT: nebo nemate nekdo nakou chatu k obetovani?? bychom to mohli pak udelat treba od patku do nedele bounce
Návrat nahoru Goto down
ViktoraP@seznam.cz




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 05. 11. 08
Age : 37
Location : Praha

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 8:43 am

Jj ja jsem tak urcite pro, at se trochu lip pozname... Sem z Prahy ale nebyl by problem dorazit do Ostravy..
Návrat nahoru Goto down
NetMister

NetMister


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 11. 08
Age : 32
Location : OSTRAVA!!!

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:29 am

Ja sem teda pro vicedeni sraz, je to vetsi sranda (hlavne to rano kdy se vsichni probouzi s bolesti hlavy, nevolnosti,...) a hlavne clovek je dyl bez rodicu bounce

Proto se ptam jestli by nekdo neobetoval nakou chatku (staci mala) jinak to budem muset udelat nekde v hospe a to odmitam organizovat
Návrat nahoru Goto down
NetMister

NetMister


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 11. 08
Age : 32
Location : OSTRAVA!!!

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 1:17 pm

tak co teda?? chcete nekdo naky ten srazek??
Návrat nahoru Goto down
Trallelite - GM
Admin
Trallelite - GM


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 05. 11. 08
Age : 43
Location : Ostrava-Poruba

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 1:35 pm

Jako chtelo byto neco,ale kde.Skoda že nema někdo chatu mohly jsme vypit.
Návrat nahoru Goto down
https://kofh.forumczech.com/
Fearoman
Admin
Fearoman


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 11. 08
Age : 36
Location : Ostrava

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 5:39 am

No lidi chtělo by to udělat hlasování kdo by vůbec přijel a hlavně!! KDE A KDY? jsem schopen se toho ujmout, ale ja osobne bych to udelal v Ove Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 05. 11. 08

GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 3:10 pm

Fearoman napsal:
No lidi chtělo by to udělat hlasování kdo by vůbec přijel a hlavně!! KDE A KDY? jsem schopen se toho ujmout, ale ja osobne bych to udelal v Ove Very Happy
OK tak se toho ujmi já sem taky pro tu Ovu lol!
Návrat nahoru Goto down
https://kofh.forumczech.com
Sponsored content





GUILD SRAZ Empty
PříspěvekPředmět: Re: GUILD SRAZ   GUILD SRAZ Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
GUILD SRAZ
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» SRAZ-hlasovaní+info
» guild bank

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Guilda-
Přejdi na: