Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum Guildy Kingdom of Horde
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Konec Guildy

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Trallelite - GM
Admin
Trallelite - GM


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 05. 11. 08
Age : 43
Location : Ostrava-Poruba

Konec Guildy Empty
PříspěvekPředmět: Konec Guildy   Konec Guildy Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 7:28 pm

Ahoj mam provas spatnou spravu uz my dosla trpelivost,tahle guilda uz Konci,proto ze je malo lidi aktivnich,hodne lidi nato kasle na guildu,skoro nikdo nechodi na forum,nedava tu nikdo zadne napady,ani dalsi leadry nejsou a jsem sam uplne na vsechno.Aby guilda fungovala tak jak ma,je treba aby bylo vic lidi aktivnich,ale neni.Taky strazne malo lidi ma Ts,nebo grup calendar a ti co ho maji tak tam zadny dung stejnak nedaji coby chtely jit.Taky z lidna co jsem tu byl na zacatku guildy uz tu nejsou,nebo nehraji a kdyz jo,tak malo.Nejvice nas bylo v guilde 205,ale malo lidi si toho svimlo,nebo rychle od chazely z guildy.Porad jsem se snazil nabyrat lidi,ale bylo to vylej a nalej,10 jsem nabral a 10 odeslo.Taky jsem si hodne lidi od libyl,hlavne ty co jsem snima chodil dungy a byly verny guilde.Chci se dostat hlavne ted do guildy,kde je hodne 70+ lvl,kde uz se kuti nove dungy.Mozna se nekdy potkame v nakym dungu.

Na Posled -Za Čest a Slavu Za Hordu!!!!Za krale Život Položim!!!


PS:neni to prome lechke ze tahle guilda konci.

GM-Trallelite
Návrat nahoru Goto down
https://kofh.forumczech.com/
Mors

Mors


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 14. 11. 08
Age : 33
Location : České Budějovice

Konec Guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec Guildy   Konec Guildy Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 7:39 am

Hoj....no mg co to je ?....kdyz sem se nalogoval tak sem nejdriv myslel ze ste me s guildy vyhodili ale az pak sem na forku zjistil co se stalo.....
Nevim,ale zdalo se mi ze to zrovna vypadalo dost dobre hodne lidi online...ikdyz komunika zatim nic moc ale to vsechno by prislo az by vsichni meli srovnatelný lvly,takze to bylo mozna predcasny s tim skoncit.Ja zrovna taky nebyl posledni dobou moc online ale mel sem k tomu duvody,ale to se uz zase zmenilo...
No mrzy me to ze takhle skoncilo,pac v gulde bylo dost lidi s kterejma sem si rozumel...Mohl si to alespon nekomu predat...a ne hned end..pokud se ti uz nechtelo tak to chapu no...ale rusik kvuli tomu hned celou guildu ??? Rolling Eyes Question
Návrat nahoru Goto down
 
Konec Guildy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pravidla Guildy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Guilda-
Přejdi na: